Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 9 czerwca 2013

Koralikowa biżuteria cd.

Na tym zdjęciu kolczyk prezentowany jest z zawieszką, która będzie pokazana w innym poście. Nie jest idealnie w tym samym odcieniu, ale nieźle pasuje do kolczyków.
Tu widać kolor rzeczywisty.
Pięknie dziękuję za odwiedziny i komentarze. Nie zapomniałam o staromodnym szydełku. Będzie i coś szydełkowego. A dzisiaj kolczyki z koralików.
Kolczyki wykonałam jako koralikowe kulki z zawieszką. Uszyłam z kryształowych koralików bicone. Do tego kryształowe serduszko Swarovski. Milutkie. Piękny kolor. Serduszka są przeźroczyste, mają połysk z odrobiną koloru  kuleczek, czego nie widać na zdjęciu. W środek każdej kuleczki włożony jest przeźroczysty kryształowy, fasetowany koralik. Przez ten zabieg kulki nie deformują się i zawsze zachowują kształt. Elementy metalowe posrebrzane. Kolczyki są dość lekkie.
Ostatnio naszło mnie na robienie kuleczek z koralików. Kiedyś zwróciłam uwagę na kolczyki kulki, które miała w uszach młoda kobieta w zatłoczonym autobusie miejskim. Dosłownie w tłoku dyndały mi wprost przed oczami. Trudno było nie zauważyć. I tu pojawiło się pytanie czy ja też potrafię takie wykonać. No i robię kulki. I to już prawie nałóg.  Będzie ich więcej na blogu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz