Łączna liczba wyświetleń

sobota, 24 sierpnia 2013

Powertex w Kreaterii. Super pokaz.


Praca Kasi.
Praca Kasi.
Praca Kasi.
Na ostatnim poniedziałkowym pokazie w Kreaterii Kasia zaprezentowała swoje przykładowe prace i krok po kroku pokazała jak tworzy się figurę murzynki i biżuterię z użyciem utwardzaczy Powertex i materiału Stoneart. Nie tylko pokazała ale także odpowiedziała na wszystkie pytania dotyczące materiałów, techniki, a nawet możliwości nabycia potrzebnych składników. Kreateria wprowadza do swej oferty artykuły do techniki Powertex. W Kreaterii można zapisać się na warsztaty, na których pod okiem doświadczonego Instruktora, można własnoręcznie wykonać dla siebie przykładową ozdobną rzecz. Super sprawa. Kasia posiada dyplom III stopnia Instruktora Powertex. Wykonała wiele ozdób i prowadziła wiele warsztatów. Poniedziałkowy pokaz był bardzo interesujący.
W najbliższy poniedziałek 26 sierpnia jak zwykle o godzinie 17 w Kreaterii będzie można zobaczyć na pokazie jak wykonać świecznik wykorzystując Powertex. Innymi słowy ciąg dalszy pokazu. POLECAM. Warto zajrzeć. Mnie też temat zainteresował. Może spróbuję. Kilka zdjęć z pokazu.
Dla nie zorientowanych - Kreateria to sklep z artykułami hobbistycznymi mieszczący się we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz