Łączna liczba wyświetleń

środa, 30 listopada 2011

Akcja charytatywna I

Kartki DL : decoupage, guilling, technika pergaminowa.
Kartki A6 : guilling i technika pergaminowa.
Naszyjnik. Obroża wykonana z koralików- tuba. Zawieszka wykonana ze szklanego kaboszona,   wykończonego haftem sutaszowym agatami i koralikami. Bardzo pracochłonny, niepowtarzalny.
Naszyjnik z koralików i drugi z filcowanych korali.
Spakowane do przekazania różności. Na pierwszym planie kolczyki wykonane metodą haftu sutaszem z kryształkami Swarovskiego.  Kolczyki w opakowaniu decu jako gotowy prezent. Kolczyki pasują do naszyjnika pokazanego na tym samym zdjęciu.
Kolczyki wykonane metodą haftu sutaszem z drewnianymi koralikami. Eleganckie pudełko decupage. Całość w sam raz  na swiąteczny prezent.
Naszyjnik wykonany metodą haftu sutaszem. bardzo pracochłonny. Pasują do niego kolczyki z innego zdjęcia.
Serweteczki na różne okazje.
Świąteczny świecznik na podgrzewacze wykonany metoda decoupage.
Duża kula do powieszenia na stojaku. Środek wykonany metodą decoupage ze świątecznymi motywami. Całość wykończona cienkimi marszczonymi wstążeczkami. Wyjątkowo pracochłonna.
Druga strona kuli.

Bombki 120 wykonane metodą decoupage. Atrakcyjne.
Udało mi się wytępić trochę wirusów, które mnie opanowały. Bardzo nie lubię chorować. Jeszcze nie jest dobrze, ale będzie lepiej. 25 listopada w dawnej zajezdni przy ul. Legnickiej we Wrocławiu odbył się charytatywny bal andrzejkowy. Na balu miała się odbyć licytacja darowanych na ten cel rękodzielniczych cudeniek. Dochód z balu został przeznaczony na remont domu dla osób z zanikiem pamięci. Przeznaczyłam na tą akcję trochę własnych wytworów. Oto one. Szkoda, że nie zostały docenione zarówno chęci jak i same cudeńka. Wiem, że to drobiazg ale...zabrakło słowa "dziękuję" ze strony stowarzyszenia NMP na rzecz którego został zorganizowany bal. Czy warto starać się dla innych ?????????????????????????????????????
Sporo osób zaangażowało się w organizację imprezy.
Kiedyś organizowałam różne akcje charytatywne i to na dużą skalę. I było normalnie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz